הצהרת נגישות

אתר המידע metultalot.co.il הוקם לאור התפתחות קהילת מתולתלות ברשת החברתית בפייסבוק ומספק תוכן בחינם לחברות הקהילה ובכלל. על פי תיקון לתקנות העוסקות בנגישות באינטרנט אתר זה פטור באופן אוטומטי מנגישות באינטרנט על פי "פטור מחובת הנגשה בשל נטל כלכלי כבד". לפירוט המלא של הפטור מנגישות לחצו כאן.

עם כל זאת, מנהלת האתר וכותבות התוכן המתנדבות שבו עושות את מירב המאמצים להנגיש את התוכן בצורה הטובה ביותר לכלל הקהלים וכן מתבצעות פעולות טכניות שונות על מנת להנגיש את האתר לכולן ולכולם.

אנו מאמינות כי לכל גולשת וגולש מגיעה ההזדמנות לרכוש את הידע באתרנו באופן שוויוני, עצמאי, בצורה מכבדת ובנוחות המקסימלית ביותר.

במידה ורכיב או כמה רכיבים באתר פגעו ביכולת שלכן ושלכם לנווט בצורה חופשית באתר, פנו אלינו בהקדם האפשרי על מנת לתקן ולשפר את הבעיות הטכניות המשבשות את רצף הקריאה באתר.

לנוחות המשתמשות והמשתמשים, באתר זה מוטמע תוסף הנגישות מטעם איגוד הנגישות המסייע בהנגשת האתר לבעלי מוגבלויות המפעיל בין היתר:

כפתור איפוס המבטל את הנגישות.

כפתור שליחת משוב נגישות.

כפתור שינוי שפת הסרגל והצהרת הנגישות בהתאם.

כמו כן, בסרגל הנגישות יש 2 סוגים של הגדלות לנוחיותכם, אך אם תרצו להגדיל עוד את האותיות תוכלו להשתמש בפונקציות המקלדת הבאות:

הגדלת פונט

הקטנת פונט

ניגודיות עדינה

ניגודיות גבוהה

מונו כרום

הדגשת קישורים

חסימת אנימציה

פונט קריא

סגור

איפוס הגדרת נגישות

 

פרטי רכז/ת נגישות באתר

הנהלת קהילת מתולתלות

מייל: info@metultalot.co.il

הצהרת נגישות נכונה ל – 30/08/2022.