עלינו

מתולתלות היא קהילה גדולה ומפרגנת השמה לעצמה כמטרה להעצים את השיער המתולתל בישראל.

להיות מתולתלת זה לא פשוט. משמעו לגדול לעולם שבו החברה מכתיבה ששיער חלק הינו שלמות מודל היופי. גיבורי תרבות, פוליטיקאיות ודמויות מפתח, כולן מחליקות את שיערן. בנוסף, מזג האויר בארץ לא ממש מקל על סידור השיער.

אתן מוזמנות להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו ולחלוק המלצות וחוויות עם מתולתלות כמותכן, לעקוב אחר העמוד הרישמי שלנו לקבלת עדכונים חשובים, הנחות שוות ומידע על אירועים. וכן לחפש אותנו באינסטגרם @metultalot להעצמת תלתלים יום יומית.

מפעם לפעם אנו מארגנות רכישות קבוצתיות למוצרי שיער, שיתופי פעולה עם חברות ענק, הנחות במספרות ואירועים להעצמת תלתלים. לשיתופי פעולה צרו קשר במייל info@metultalot.co.il

על המייסדת – אוריין פז

 
אוריין פזבתור נערה מתולתלת, אוריין הרגישה שיש מחסור במידע ודרכי טיפול בשיער מתולתל בארץ וכן, מחסור במוצרי שיער המתאימים לאקלים הים תיכוני.

עם השנים ושגשוגה של תעשיית ההחלקות בארץ, היא הגיעה למסקנה שהדרך היחידה איתה אפשר להשיג פתרונות מעשיים לטיפול בשיער מתולתל, מבלי להחליקו, חייב להגיע ממתולתלות אמיתיות ולא מבעלי עניין.

לכן, היא הקימה את "מתולתלות" המהווה קורת גג לכל בעלות ובעלי השיער המתולתל בארץ (מגלי ועד אפרו) וזאת על מנת להגיע לפתרונות משותפים באמצעות חוכמת ההמונים. לאוריין תואר ראשון בהנדסת מחשבים, תואר שני במנהל עסקים וניסיון עשיר בניהול פרויקטים.

Read in English