סרקל מתולתל – סקירה מתוקה של חברות הקהילה

הנהלה | דצמבר 13, 2018

שיער מתולתל דורש מאיתנו קצת יותר תשומת לב, אך אצל ילדות וילדים מתולתלים האתגר הוא כפול- טיפול ותחזוקת התלתלים מצד אחד והתמודדות עם תופעת הכינמת מצד שני, הנפוצה במיוחד בקרב גילאי הגן ובית הספר.

לאחרונה ד"ר פישר השיקו שני מוצרים חדשים בסדרת "סרקל מתולתל"- שמפו ומרכך. ובשיתוף פעולה בלעדי, הענקנו לכן, חברות קהילת מתולתלות, הזדמנות לנסות את המוצרים על ילדיכן המתולתלים ולדווח לנו בחזרה על התוצאות.

המתולתלות של: לינוי חג'ג'

סרקל

"השיער היה רך ונעים והיה כיף לסרק אותו"

"כשקיבלנו את החבילה, נשבעת שהיו פרפרים בבטן!
הריח אלוהי כמו שרק סרקל יודעים לייצר. ריח ילדות שכזה, נשאר הרבה אחרי שהמקלחת נגמרת. אפילו הגננת של הקטנה שאלה בבוקר למחרת אם התבשמנו לקראת הגן.
הציף בי זכרונות של אמבטיות ארוכות בצעירותי, בהן אמי הברישה לי את השיער המתולתל והסבוך היטב, מתעקשת על כל קשר וקשר.
עם הבנות שלי הפעם לא נלחמתי. הסרקל עושה את העבודה שלו ובאמת מתיר את הקשרים במהירות! בעשרת הימים של ההתנסות האאוצ' והאיה נעלמו כלא היו. השיער היה רך ונעים והיה כיף לסרק אותו (כמובן כל עוד הוא במצב רטוב)
על גבי המוצרים רשום שהם בעלי נוסחה ייחודית המסייעת בהפחתת שוונצים, שמחתי בטירוף! הריי שהמלחמות הכי קשוחות שלי נעשות מולם. הם עומדים איתנים ואף פעם לא ניצחתי במערכה הזו. עם זאת גם הפעם יצאתי מופסדת. השמפו והמרכך אומנם עידנו את השיער, אך לא הועילו בנושא השוונצים. אלו המשיכו לצוץ ולקפץ להם על ראשי בנותיי ולכן נצטרך לבחון שוב לאחר מספר חפיפות נוספות.
מה שכן, אני יכולה להעיד שהתלתלים המאוד מתולתלים שלהן פתאום היו מוגדרים יותר וזה היה כיף גדול!
לסיכום, רבות המלצותיי על אכזבותיי. הריח אגדה, השיער נעים למגע, הקשרים נפתרו סוף סוף, ורק לשוונצים עוד לא מצאנו פתרון ראוי.
את המוצרים של סרקל ככל הנראה אמשיך לקנות, כי באמת נהנתי מהשימוש בהם.
תודה רבה על הניסוי – הוא מסתכם בהצלחה"

 

המתולתלת של: מרינה בר ליפשיץ

"הבת שלי התרגשה שעושים משהו מיוחד בשביל השיער המתולתל שלה"

"לא צריך לפרט עד כמה זה קשה לטפח תלתלים ובמיוחד בחורף", מספרת מרינה, "כשכל חפיפה מאריכה את זמן המקלחת ומקצרת את הסבלנות. אז קודם כל תודה על הזכות להתנסות! אני אישית לא מתחברת לריחות שמשלבים רוזמרין אבל כל עוד הילדה לא התלוננה זה בסדר מבחינתי. השמפו מקציף טוב ולא משאיר תחושה של יובש בשיער. המרכך הוא הפלוס הרציני, ממש עוזר לסירוק, רך, נעים ולא צריך כמות גדולה ממנו. לא ראיתי השפעה ניכרת על הפריז בשיער אבל יכול להיות שנצטרך לעבור עוד כמה חפיפות עד שהשיער יתרגל. מה שהבת שלי התרגשה ממנו זה העובדה שבחרו אותה כמובן אבל יותר מזה, מהעובדה שעשו משהו מיוחד בשביל השיער המתולתל שלה.". זה מקסים שבחרו לתת דגש כאן על מוצרים המתאימים לילדים מתולתלים.

המתולתלות של: הנה גאנם

סרקל

"אני לא יכולה לתאר במילים את השמחה שלא כאב לה בסירוק!"

"כשקיבלנו את החבילה, הבנות התלהבו שיש מוצרים שמתאימים לסוג השיער שלהן. במקום לבדוק ישר את המוצרים, הצעתי שנכתוב ציפיות! מילאן ציפתה שהסירוק יהיה קל יותר, שהשיער יהיה רך ולא יבש ודימה ציפתה שיהיה לה ריח טוב מהשיער ושהתלתלים יהיו פשוט מושלמים.

כבר במקלחת הן התאהבו בריח והרגישו שהשיער רך ונעים. את מלאכת הסירוק, שהיא הסיוט הגדול שלנו מאחר ולמילאן יש שיער עבה והיא מאוד רגישה, עברנו בקלות, ממש כמו קסם! אני לא יכולה לתאר במילים את השמחה שלה שלא כאב לה בסירוק! דימה התלהבה מהמרקם של השיער שלה, הוא היה כל כך נעים גם אחרי שהשיער התייבש. אחרי שראיתי את התוצאות המדהימות לא יכולתי להמנע מלנסות גם עלי, וגם כמו הבנות שלי נהניתי מאוד והיה לי קל ונעים והמגע נפלא. התלתלים יצאו מושלמים, אני לא זוכרת מתי בפעם האחרונה הגעתי לתוצאה כזאת, מאוד ממליצה ואנחנו לא מוכנות להחליף את הסדרה הזאת בשום דבר אחר."

המתולתלת של: שרון גילהר מסורי

סרקל

"אהבתי את הנפח שנוצר מהשימוש בסדרה"

"השתמשנו בסדרת סרקל במשך שבוע, השימוש בחומרים היה נעים למגע ולשיער. לריח אמנם לא התחברנו אך חווית הסירוק הייתה טובה יותר לאחר המקלחת בהשוואה לחומרים אחרים שהשתמשנו בהם" מספרת שרון. "כדי להגיע לתוצאה טובה השתמשנו בהרבה מרכך בשיער. בנוסף, אהבתי את הנפח שנוצר מהשימוש בסדרה."

המתולתלת של: שרון אטלי

"הסירוק יותר קל והוא נהפך לחוויה"

"ואני אומרת, איך לא חשבתם על זה קודם?

בהשוואה למרככים אחרים שבהם השתמשנו בעבר, כל מקלחת עם סירוק הייתה סיוט אחד גדול, בכי וכאב מצד הילדה (ממש מלחמות, שאני לא אסרק אותה). התנסתי בשמפו והמרכך החדשים מסדרת סרקל ו… הפלא ופלא, הילדה מבקשת שאני אסרק אותה, הסירוק יותר קל, והוא נהפך לחוויה!
מיותר לציין שמהיום והלאה… זה השמפו ומרכך שיהיו ברשימת הקניות שלי.
בתור אימא לחמישה מתולתלים ומתולתלות… אני ממליצה בחום"
לכתבה זו נכנסו 5 הסקירות הראשונות שנשלחו אלינו- אם תרצו לשמוע תגובות נוספות, מוזמנות לשאול על המוצרים בקהילת מתולתלות.

לסיכום

המוצרים החדשים מסדרת סרקל מתולתל, יוצרים אימפקט שכנראה איש לא ציפה לו – ההבנה שיש מוצר שהתאימו במיוחד לסוג השיער של ילדות וילדים מתולתלות ומתולתלים, גרם אצלם לתחושת הזדהות וקבלת התלתלים, וזה עוד לפני בחינת ההשפעה של המוצר על השיער. זה מבורך ואין ספק כי בסרקל השקיעו ויצרו פה סדרת מוצרים שבאמת פונה אלינו, ובעיקר לילדים שבינינו.

הנסייניות שלנו  דיווחו על הקלה משמעותית בסירוק ובסידור השיער, בדגש על המרכך שעושה עבודה נפלאה. עם השוונצים יש עוד התמודדות אך השיער נותר רך ונעים למגע. אם אתן אוהבות את הריח של מוצרי סרקל, אתן תתאהבו גם בריח של המוצרים החדשים, אותו הריח המוכר והאהוב.