מוצרי DevaCurl – מה ואיפה קונים?

הערה- חברת דווה קרל עומדת כרגע בפני תביעה ייצוגית. למידע נוסף לחצו כאן.

קיבלנו ערימות של שאלות על מוצרי DevaCurl, אז החלטנו לעשות קצת סדר למענכן.

מוצרי DevaCurl

למה דווקא DevaCurl?

חברת Deva Concepts הוקמה ע"י לוריין מאסי, המוכרת בשמה כממציאת שיטת Curly Girl.

החברה גם בעלת רשת מספרות בשם DevaChan בארה"ב וגם מותג פרטי הנקרא DevaCurl- מוצרים (שברובם) מתאימים לשיטה. למה רק "רובם"? תכף נגיע לזה. המוצרים של DevaCurl מיועדים לכל סוגי התלתלים מגלי ועד אפרו.

מאז שהחברה הוקמה, היא נרכשה מספר פעמים ע"י חברות אחרות וכעת לוריין איננה חלק מהחברה. כחלק מהשינויים, נוצרו גם מוצרים אחרים שאינם מתאימים ב100% לשיטה.

איך נוכל לדעת מה מתאים לשיטה?

נכון להיום, הכל מתאים למעט המוצרים הבאים:

Set It Free– משום שהמוצר מכיל שעוות דבורים

Flexible Hold Hairspray– מכיל אלכוהול מייבש

No Poo Quick Cleanser– מכיל אלכוהול מייבש

Deep Sea Repair– מכיל ווקס

האם המוצרים טבעיים?

בפירוש לא. המוצרים אמנם אהובים מאוד, אך אינם טבעיים ומכילים כימיקלים שאנחנו רגילות לראות בהרבה מוצרי שיער.

מה לקנות?

יש ל DevaCurl הרבה מוצרים, נסקור את הפופולריים בינהם.

שמפוNo Poo או Low Poo בגרסת Original. יש כאלו שאומרות שהשמפו עשה להן פלאים, ומנגד יש כאלו שממש לא מסתדרות איתו מאחר והוא לא מקציף. הNo Poo מכיל יותר רכיבי לחות מאשר הlow poo, והרבה פעמים ממליצים לבעלות שיער גלי לרכוש את הLow poo ולבעלות שיער מתולתל את הno poo.

מרכךOne Conditioner Original. יש להם גם את סדרת ה decadence שמכילה יותר לחות, אך בעיקרון רוב ההמלצות של המתנסות היא על המרכך הזה. עם זאת ומאחר והמוצרים יקרים, אם יש מוצר בסדרה שלדעתינו אפשר לוותר עליו זה המרכך. תוכלו למצוא תחליפים טובים גם במחירים נוחים יותר.

מסכה– ישנן שתי מסכות שקיבלו אצלינו המלצות חמות. האחת היא Heaven in Hair המיועדת לטיפול ריכוך עמוק (להשאיר על השיער בין רבע שעה לחצי שעה לאחר החפיפה) והשניה שהיא קצת יותר אהודה בקהילה שלנו היא Deep Sea Repair שאידיאלית לחיזוק השיערה (שימו לב שאיננה מתאימה לשיטה).

קרם– לחלוטין ה Supercream. הוא קרם עשיר, ולמרות שהוא מיועד לבעלות שיער יבש ונקבובי במיוחד, נראה שדווקא בעלות שיער מתולתל ממוצע, נהנות ממנו מאוד גם כן.

קרם מגדיר תלתליםB’leave in. הוא מיועד לשימוש אחרי ה Supercream או לעמוד לבדו. הוא מספק לחות-לייט לשיער, אבל יותר זה, הוא מגדיר את התלתלים לצורה עגולה ויפה כמו שאנחנו אוהבות.

ג'ל– הג'לים של דיוה מספקים החזקה קלה של השיער יחסית לגלייזים והג'לים שאנחנו מכירות. יש להם אמנם 3 סוגים של ג'לים מקליל (Light Defining Gel), לבינוני (Ultra defining gel) ועד חזק (Arc Angel Gel) אבל כולם חלשים יותר מהמוכרים כאן בארץ- פול מיטשל ואינדולה.

המוצרים של דיוה קרל מועשרים בפרוטאין. זה מעולה, אך יש מעטות ששיערן "רגיש" לפרוטאין, כלומר הוא מכביד על השיער מאוד. לכן גם אם המליצו לכן על דיוה ואתן לא מרוצות, יכול להיות שהעניין הוא פרוטאין, ומומלץ לקרוא על כך בכתבה הבאה.

דיפיוזר– בדיוה קרל המציאו דיפיוזר בצורת כף יד. השימוש בו מקל על להגיע לאיזורים שקשה יותר להגיע אליהם עם דיפיוזר רגיל, כמו למשל ליד הקרקפת. שימוש בו יכול לעזור ליצירת נפח ליד הקרקפת. ברשת נמכרים חיקויים רבים לדיפיוזר כף היד הזה אך הם אינם אוניברסלים ולכן לא בטוח שיתאימו לפן הביתי שלכן, אבל במחיר שהוא נמכר שווה לנסות. לדיפיוזר המקורי יש גם חלק מגומי שמתחבר אליו מה שמאפשר לו להיות אוניברסלי. יש להם גם פן אבל עד לכתיבת שורות אלו לא נראו המלצות על הפן ששוות המלצה על הקנייה שלו.

איפה קונים?

את המוצרים של דיוה קרל לא ניתן להשיג בארץ, צריך להזמין אותם מחו"ל.

ישנם כמה אתרים ששולחים לארץ:

  1. StrawberryNet– יש בו מלאי נאה של מרבית המוצרים, ולעיתים יש גם הנחות ששווה לעקוב אחריהן (ואנחנו מעדכנות אתכן בהם בעמוד הרשמי של מתולתלות ובניוזלטר). יש בו 15% הנחה ללקוחות חדשות + משלוח חינם אם תרשמו לניוזלטר שלהם, ולקוחות ותיקות מקבלות מפעם לפעם קופונים שווים למייל.
  2. אמאזון– ניתן להשיג בו את כל המוצרים אך רק חלקם נשלחים לארץ. לעיתים יותר זול להזמין דרך סטרוברי ולעיתים דרך אמאזון. באמאזון תוכלו למצוא גם קיטים מוזלים עם כמה מוצרים להתנסות. כל הקיטים מכילים שמפו ומרכך ונבדלים זה מזה במוצרי העיצוב ובגדלי האריזות: קיט 1, קיט 2, קיט 3, קיט 4.
  3. VitaCost– מכיל מעט סוגים של מוצרים, אך עדיין יש.

קחו בחשבון- המוצרים של דיוה קרל יקרים וקטנים. אך הם נחשבים לאיכותיים מאוד לשיער מתולתל.