מוצרי Cantu: מה מומלץ ומאיפה להזמין?

אוריין פז | מאי 6, 2019

מוצרי Cantu הם מוצרים זולים יחסית, אותם ניתן להשיג בארה"ב ובאנגליה. מכיוון שהם נגישים מאוד הם הפכו להיות פופולריים בקרב המתולתלות בחו"ל, חלק מהם גם מתאימים לשיטת CG.

למי זה מתאים?

המוצרים לא מתאימים לכולן. רוב המוצרים עשירים בשמנים וחמאות ולכן לרוב, מתאימים לשיער מקורזל ועבה יחסית, בעל נקבוביות גבוהה. אם אתן מחפשות קרמים שמעניקים אקסטרא לחות ולא מסתפקות בלחות קלילה לשיער, זה בשבילכן.

קצת על המוצרים

לחברה יש מגוון של סדרות מוצרים כאשר שתי העיקריות שבינהן הן סדרת ה Natural Hair, שמטרתה להחזיר את הברק הטבעי לשיער, הסדרה מועשרת בחמאת שיאה. והסדרה השניה היא Cantu Classics, גם היא מבוססת על חמאת שיאה ומטרתה להעניק יותר לחות לשיער מבפנים.

cantu products

מוצרי Cantu

איזה מוצרים מתאימים לשיטה?

לא כל המוצרים של החברה מתאימים לשיטה. נזכיר את המוצרים שכן, מהסדרות שהזכרנו קודם. שימו לב שהרכיבים משתנים מעת לעת, ולכן חשוב לעבור על רשימת הרכיבים בטרם הקניה ולהשוותה עם הרשימה כאן, אל תסמכו על רשימת המוצרים הזו לבדה.

סדרת Natural Hair:

Coil Calm Detangler

Complete Conditioning Co-wash

Moisturizing twist & lock gel

Comeback curl next day curl revitalizer

Extreme hold styling stay glue

Conditioning creamy hair lotion

Wave whip curling mousse

Dry Deny Moisture seal gel oil

Leave-in conditioning Cream

Moisturizing curl activator cream

Define & Shine custard

Hydrating cream conditioner

 

סדרת Cantu Classics:

Hydrating leave-in conditioning mist

frizz fighting leave-in conditioning foam

 

איפה ניתן לרכוש?

את המוצרים ניתן להשיג רק בהזמנה מחו"ל, אין אותם בארץ, אבל יש אתרים שהמשלוח מהם הוא בחינם.

ASOS– האתר המוכר והאהוב על הישראלים. קנטו הגיע גם אליו! תוכלו למצוא בו את שלל המוצרים. משלוחים חינם מעל ל130 ש"ח, ו17% הנחה על כל האתר עם הקוד il17 כשרוכשים מעל 50 פאונד.

look fantastic– לטעמי האופציה המועדפת. אתר בריטי בו יש שלל של מותגי שיער (תוכלו למצוא שם גם את Shea Moisture). נמצאים שם כל המוצרים המומלצים, אך המגוון של שאר המוצרים (מה שלא ברשימת ההמלצות) הוא לא גדול. משלוח חינם. בהשוואה מול ASOS של המוצרים המומלצים- כאן זה זול יותר.

HQhair– אתר בריטי נוסף, מחירים זהים ל Look fantastic וגם אותו מגוון של מוצרים. גם כאן המשלוח הוא חינם.

נזכיר גם שיש אתרים בריטיים נוספים ששולחים את אותו מלאי של מוצרים לארץ, כמו feelunique, רק ששם המשלוח הוא חינם רק אם רוכשים מעל ל40 פאונד (כ190 ש"ח).

eBay– המחירים שם יקרים יותר בגלל העלויות משלוח, אבל תוכלו למצוא גם מגוון רחב יותר של מוצרים.

Amazon– זמינות גבוהה של מגוון מוצרים עם משלוח לישראל, המשלוח מקפיץ את המחיר אבל במוצרים הללו הוא דווקא זול יותר בדר"כ מeBay.

 

מה מומלץ?

בעוד בקבוצת מתולתלות בארץ, נעשו כבר לא מעט הזמנות של המוצרים, זה עדיין לא משתווה לפופולריות של המוצרים בחו"ל. בהמלצות נתייחס למוצרים שהיו מומלצים יותר אצל חברות הקהילה שלנו בישראל. עם זאת חשוב לציין שמאחר וחמאת השיאה, עליה מבוססים מרבית המוצרים, בדר"כ לא מתאימה לשיער דק או בעל נקבוביות נמוכה, הדעות תמיד תהיינה שנויות במחלוקת.

Moisturizing Curl Activator Cream– קרם מגדיר לתלתלים. מחירו כ37 ש"ח (כולל משלוח).

Define & Shine Custard– פורמולת לחות, מניחים אותה על שיער רטוב לגמרי (מעליה ניתן לשים את ה Curl Activator). עולה כ26 ש"ח כולל משלוח.

Coconut Curling Cream– חמאה להגדרת תלתלים ולהענקת לחות. לשימוש על שיער לח או על שיער יבש לחידוש התלתלים. המוצר לא מתאים לשיטה. 37 ש"ח כולל משלוח.