לא רק אופנה: מוצרי שיער באסוס

אוריין פז | אוקטובר 16, 2019

מכורות אסוס התפקדנה!

כן, את שהקוד il17 כבר מוזן אוטומטית אצלך בקופה

והחבר הכי טוב שלך זה משה מהמכולת (AKA נקודת האיסוף) השכונתית

אבל גם אם עוד לא יצא לך לרכוש באסוס, ואת אוהבת לגלות מוצרי שיער חדשים, הפוסט הזה בשבילך.

באסוס מסתתרת לה גם קטגוריית טיפוח חביבה עם מוצרי שיער שלא קיימים בארץ. מה שווה, מה מתאים ומה לא? במקום שתנברו במאות מוצרים, ערכתי כאן רשימה של כמה מוצרים ששווה לבדוק:

Mane ‘n Tale

הסוסים על האריזה הם לא במקרה, השמפו הזה בכלל נועד במקור עבורם. הרעמות של הסוסים נראו כל כך טוב, שמספר נשים החליטו להשתמש בו גם הן וראו כי טוב. השמועה התפשטה כאש בשדה קוצים ברחבי הגלובוס, המותג שינה כיוון וכעת השמפו נמכר בעיקר (אך לא רק) לבני אדם, ביחד עם מוצרי שיער נוספים. אגב, בת דודה שלי, שאמנם בעלת שיער חלק, החלה להשתמש בו לאחרונה והשיער שלה מעולם לא נראה מבריק כל כך. למתעניינות- לא בשיטת CG.

קולוריסטה

לחובבות ז'אנר השיער הצבעוני שרק רוצות לגוון מפעם לפעם (תרתי משמע), או לאלו שרוצות לצבוע לפורים, סדרת קולוריסטה של לוריאל מציעה צבעים עזים לשיער שהם זמניים ויורדים בחפיפה. פתרון מושלם לנועזות, ללא מחויבות.

צבעים: סגול, אדמדם, ירוק, כחול, ורדרד

מוצרי Shea Moisutre

מדובר במוצרים שרובם מתאימים לשיטת Curly Girl. יש כאן 17 סדרות, לכתבה המלאה עליהם ולמי הם מתאימים תוכלו לקרוא כאן. אבל אם נקצר, אלו המומלצים מבינהם בתוך קהילת מתולתלות:

שמפו משמן קיק שחור

מסיכת ריכוך עמוק מחמאת שיאה

מרכך ללא שטיפה (כמו קרם) משמן קיק שחור

מסיכה משקמת משמן קיק שחור

שמפו Shea Moisture

מוצרי קנטו Cantu

גם כאן, מדובר במוצרים שחלקם מתאימים לשיטה. לכתבה המלאה על המוצרים ולמי הם מתאימים תוכלו לקרוא כאן. אלו המומלצים מבינהם בתוך קהילת מתולתלות:

קרם מגדיר תלתלים

ג'לי להגדרה וברק

קרם קוקוס

cantu products

שמפו מוצק בריח קוקוס Foamie

טרנד שהתחיל להיות נפוץ יותר ויותר וגם נהיה מבוקש בקהילה שלנו, הוא השמפו המוצק. המטרה – לחסוך בפלסטיק ולעזור קצת לאיכות הסביבה.

איך משתמשים? מרטיבים את הסבון ומשפשפים בין הידיים. זה מייצר למעשה קצף אותו מורחים על השיער כמו כל שמפו רגיל. אגב, למרות המטרה הנעלה כאן והתחושה שטבעי זה הכי, מרבית סוגי השמפו המוצק אינם בשיטת Curly Girl. גם כאן הוא לא מתאים.

Love, Beauty and Planet

מותג עם גישה הוליסטית, ללא ניסויים בבע"ח, וחיבור לטבע. יש להם מספר סוגי שמפו וגם מרככים, והם קיבלו המלצות בקהילות הבינלאומיות. יש להם מספר מוצרים שמתאימים לשיטת Curly Girl – שווה לנסות.

תוכלו למצוא כאן סט של שמפו ומרכך מסדרת הנפח. מוצר שקיבל תגובות יפות במיוחד הוא השמפו לשמירה על צבע.

 

מוצרים שאינם נשלחים לישראל

הוספתי את המוצרים הללו גם עבור הקוראות שלנו שאינן ממוקמות בארץ וגם מתוך תקווה שאולי בקרוב כן יהיה שילוח של המוצרים הללו לישראל.

Aveda

המותג Aveda נמכר בעיקר במספרות וברשתות מקצועיות ברחבי ארה"ב ואירופה. לצערינו, אסוס לא שולחים נכון להרגע את מוצרי הסדרה Be Curly  לישראל. אך אם אתן במקרה ממוקמות בחו"ל, תוכלו להזמין אותם אליכן. הסדרה לא מתאימה לשיטת Curly Girl, אבל נחשבת מומלצת בקרב אושיות יוטיוב למניהן. מה מומלץ? השמפו, המרכך והקרם.

Bumble & Bumble

מותג ניו יורקי מוכר עם ליין מוצרים לתלתלים Bb. Curl. המוצר הכי מומלץ כאן מבחינת ביקורות הוא הג'ל (הוא גם מתאים לשיטת CG). המוצר מתיימר לעמוד בלחות שבסביבה, אך אם מביטים ברשימת הרכיבים שלו, גליצרין מופיע בראש הרשימה (בריכוז מאוד גבוה) ולכן לא ברור אם הוא באמת יוכל לעמוד במשימה הזאת.

גם השמפו והמרכך מאותה סדרה מקבלים המלצות פה ושם, אך הם לא מתאימים לשיטה. המוצרים אינם נשלחים לישראל.